Buurtsport

Werking

Buurtsport Brugge organiseert buurtgerichte sportactiviteiten in een aantal wijken van Brugge.

We brengen enthousiaste buurtsportanimatoren op diverse momenten in de week naar buurtpleintjes in Zeebrugge, Sint-Kruis, Sint-Jozef, Sint-Pieters en Blankenberge om kinderen en jongeren aan het sporten te krijgen. Gedurende het schooljaar zijn we elke maandagavond te vinden in Sint-Jozef, terwijl we op woensdagnamiddag actief zijn in de Poelweg en Zeebrugge. Op maandagavond verzorgen we voetbaltraining voor het Younited-team van Club Brugge, en op donderdagavond spelen we minivoetbal, beide voor volwassenen. Daarnaast bieden we ook specifieke lessenreeksen aan, waaronder boksen, zwemmen en start-to-runs.

Tijdens de schoolvakanties tourt onze buurtsportcaravan door Brugge en verblijven we een week in verschillende wijken. Blijf zeker op de hoogte van onze leuke activiteiten via onze Facebook- en Instagram-pagina!

Buurtsport maakt deel uit van Jongerenhuis Route 36, waar we samenwonen met het JAC, LOG!N, ’t Salon, Caw wonen en de jongerencoaches van het ESF-project. Samen leggen we de link tussen welzijn en vrije tijd.

Onze medewerkers

Thomas Graulus – Coach  

 0478 80 60 25
thomas.graulus@buurtsportbrugge.be
Maxim Viaene – Coach  

 0489 25 93 42
maxim.viaene@buurtsportbrugge.be
Goedele Buijsse – Jobcoach  

 0485 21 23 10
goedele.buijsse@buurtsportbrugge.be
Sabine Van Troyen – Coach

 0473 52 37 85
sabine.vantroyen@buurtsportbrugge.be
Dylan Daneels – Buurtsportanimator

Dylan.Daneels@buurtsportbrugge.be
Thibeau Desticker – Buurtsportanimator

Thibeau.desticker@buurtsportbrugge.be

Cleiton Degois – Buurtsportanimator

cleiton.degois@buurtsportbrugge.be

Foto van Cleiton Degois

Riekert Stael – Team Coach

Riekert.stael@buurtsportbrugge.be

Foto van Riekert Stael

Daniel Glodimaviluka – Buurtsportanimator

Daniel.glodimaviluka@buurtsportbrugge.be

Foto van Daniel Glodimaviluka

Yohan Mathieu-eloffe – Buurtsportanimator

Yohan.mathieu-eloffe@buurtsportbrugge.be

Foto van Yohan Mathieu

 

Deel deze pagina

Contactinformatie